Certifikát 1


Plánujete prodat nebo koupit nemovitost? Jste správně ..


Foto makléře
Michal Farka


Realitní makléř REALITY PRO RADOST

Telefon:+420 739 486 568

Napište mi na : farka@reality-proradost.cz

www.reality-proradost.cz/


"Pan Farka je velice ochotný,vstřícný,ve své práci profesionál,má příjemné vystupování,pro klienta udělá maximum pro jeho spokojenost.Pane Farka ještě jednou mockrát děkuji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka je profesionál na svém místě. S jeho službami jsme byli velice spokojeni. Určitě ho doporučím svým přátelům a známým. Jana Kubánková."

Hodnocení: 10/10

"Jedna jako profesional, neuvadel nepravdive informace, byl rychly v jednani. Poradil"

Hodnocení: 8/10

"SUPER"

Hodnocení: 10/10

"Rychlý, zodpovědný, flexibilní...."

Hodnocení: 10/10

"Velice spolehlivý,rychlý v jednání,upřímný,nedělá svoji práci pro peníze,musí ho to opravdu bavit.mrzí nás že musel zařizovat spoustu věcí za jinou RK/viz. Paní Štěpánku Mimrovou RK Česká realitní a RK Jošt. Takže mi ani nevíme ke které RK patří. (Asi měsíc jsme požadovaly PENB Na což jsme se dozvěděli po telefonické domluvě na úřadu pro PENB že nás uvádí vědomě v omyl ,že prý její známí volal na ministersvo PENB taže štítek být nemusí.Což pro nás je absolutně neschopný člověk a Pan Farka to vyřešil během jednoho dne a moc nám s tím pomohl. Za to vše mu mockrát děkujeme. S pozdravem Otradovský"

Hodnocení: 10/10

"Dobra spoluprace, jen potreba komunikovat veci predem a nechat rozhodovat prodavajiciho"

Hodnocení: 8/10

"Diky za pomoc při prodeji."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka má velmi vstřícný přístup, snaží se vyhovět klientům i při nastalých komplikacích, a ve svém oboru má velmi dobrý přehled a vynikající znalosti."

Hodnocení: 10/10

"Pan Farka je příjemný, spolehlivý, rychlý, svědomitý, pečlivý, skvělý človíček :-)"

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 9/10

"odborník na svém místě. Ví co dělá .."

Hodnocení: 10/10

Bez textového hodnocení.

Hodnocení: 10/10

"S prací, pana Michala Farky jsem velice spokojená, je to opravdu člověk na správném místě. "

Hodnocení: 10/10

"velice slušný, rozhodný a ochotný pán,který poradí a dokáže se přizpůsobit vašemu času a hlavně dokáže nemovitost prodat za krátkou dobu.Byla jsem velice spokojená s jeho poskytnutou službou a taky společností re-max."

Hodnocení: 10/10

"Ohledně prodeje případně nákupu výborný makléř , velmi příjemného vystupování , po odborné stránce na výši , ochotný poradit a vyřešit případné komplikace. Za svou osobu ohromné zklamání ohledně finančních služeb , mnoho slibů a žádný výsledek a následná špatná komunikace v těchto záležitostech."

Hodnocení: 4/10

"Pan Michal Farka je člověk,který realitami žije.Každý klient pro něj znamená nadstandartní péči,zájem a pochopení.Většinu práce dělá nad rámec svých možností a povinností.Je vždy ochotný, řešit jakýkoli problém.Jeho služby jsem již několikrát doporučila dalším klientům.Pokud ve své práci nepoleví a bude pracovat dále s takovým nasazením,jako doposud,stane se jedním z nejlepších."

Hodnocení: 10/10

"Pohodový a svědomitý mladý muž pevných nervů, jehož pracovní nasazení je obdivuhodné! "

Hodnocení: 10/10

"Dobré jednani , co se domluvilo tak i bylo ."

Hodnocení: 10/10

"S tímto makléřem jsme byli velmi spokojeni,aktivně a profesionálně se ujal prodeje naší nemovitosti,provedl nás i všemi administrativními úkony,velmi ochotně zodpovídal a řešil všechny naše otázky a následné uskutečnění prodeje proběhlo k naší plné spokojenosti.Děkujeme i za jeho vždy ochotný a přátelský přístup."

Hodnocení: 10/10

"Velmi dobrý přístup ke klientovi, maximální ochota při komplikacích a vřelost při vysvětlování jejich vzniku. Často úsilí nad rámec pracovních povinností, jen aby byl klient spokojen. Byli jsme VELMI SPOKOJENI."

Hodnocení: 10/10

"Celkově profesionální a lidský přístup, férový, spolehlivý"

Hodnocení: 10/10

"Profesionální jednání, skvělý přístup. Není co vytknout."

Hodnocení: 10/10
>